Інформація

Новинки

Знижки

Рамки на пружинах

Канал RSS

Немає жодного каналу RSS

FAQ

Як я можу відстежити свою посилку?

Після оформлення замовлення ви отримаєте підтвердження по електронній пошті. Ваше замовлення буде упаковане і відправлене якомога швидше. Як тільки воно буде отримане поштовою службою, ми активуємо ваш номер посилки, після чого ви отримаєте ще один електронний лист з посиланням для відстеження. Якщо ви не отрима...

Як я можу відстежити свою посилку?

Після оформлення замовлення ви отримаєте підтвердження по електронній пошті. Ваше замовлення буде упаковане і відправлене якомога швидше. Як тільки воно буде отримане поштовою службою, ми активуємо ваш номер посилки, після чого ви отримаєте ще один електронний лист з посиланням для відстеження. Якщо ви не отримали посилання для відстеження, надішліть листа електронною поштою за адресою makodesign@ukr.net і вкажіть свій номер замовлення. Будь ласка, напишіть в темі листа електронної пошти «Відсутне відстеження» для швидкої обробки. Ми відправимо вам відсутне посилання для відстеження якомога швидше.

Якщо у вас є інші питання, що стосуються доставки або статусу вашої посилки, ви також можете зв'язатися з нами в Viber по телефону +380988037621.

Якщо ви розмістили замовлення в Мако дизайн, але не отримали лист з підтвердженням замовлення, можливо, ви надали нам неправильну адресу електронної пошти. Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи контактну форму, або напишіть нам за адресою makodesign@ukr.net, і ми оновимо інформацію по вашому замовленню, щоб ви могли отримати підтвердження замовлення.

Що, якщо я передумав робити покупку?

Зв'яжіться з нами якомога швидше через нашу контактну форму або надішліть листа електронною поштою за адресою makodesign@ukr.net. Якщо ми ще не упакували ваше замовлення, ми можемо негайно його скасувати. Якщо товари вже були упаковані і відправлені, вам необхідно спочатку отримати їх і відправити нам назад в якості повернення, інформацію див. нижче.

Оргскло розмито. Як це можливо?

Оргскло в наших рамах захищено пластиковою плівкою, не забудьте зняти її перед використанням. Ми використовуємо цю плівку для захиста оргскла при зберіганні і транспортуванні.

Чи можу я повернути постери і отримати відшкодування грошей, якщо я вже розпакував їх?

Ні, після того, як вони були розпаковані, ви не можете їх повернути. Ми приймаємо тільки товари в оригінальному стані.

Якщо рами все ще в нашій упаковці і ви хочете їх повернути, ознайомтеся з інформацією нижче в розділі «Як зробити повернення?».

У разі виявлення пошкодження після розпакування, будь ласка, надішліть нам претензію на makodesign@ukr.net. Обов'язково сфотографуйте ушкодження і прикріпіть їх в повідомленні електронної пошти з претензією.

У разі пошкодження упаковки товару при транспортуванні, будь ласка, не приймайте такий товар в службі доставки без огляду в присутності працівника служби доставки. Якщо товар пошкоджений, вимагайте складання акту з описом пошкоджень і вашою відмовою від прийняття товару. Тільки в цьому випадку ми зможемо вам замінити товар або повернути гроші.

Як мені зробити повернення?

При поверненні товару ви несете відповідальність за поштові витрати і витрати з доставки. Посилка повинна бути упакована точно так само, як колись ви її отримали від нас. Важливо! Плакати повинні перебувати в захисному тубусі, і під час перевезення не повинні бути пом'ятими. Повідомте нам через контактну форму або по електронній пошті: makodesign@ukr.net, що ви повертаєте і яка причина вашого повернення, разом з номером вашого замовлення. У разі пошкодження завжди вкладайте фотографії пошкоджень в ваше повідомлення. Це обов'язково і для пошкодження упаковки і для предметів в упаковці!

Покупець несе відповідальність за стан товару, поки він не доїде до нас в магазин.

Докладніше

FAQ Немає жодного товару в цій категорії.